KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Uluslararası karayolu taşımacılığında Türkiye'nin lider şirketlerinden Kaytrans; 30 yılı aşkın geçmişi, grup şirketleri ve seçkin partnerlerin işbirliği ile oluşturduğu güven ve deneyim, farklı yüklerin taşınmasına imkan verebilen alternatifi öz*mal araç filosu ile dış ticarette en önemli avantajımızdır. Avrupa ile Orta Asya arasında köprü görevi üstlenmiş olan Kaytrans ağırlıklı olarak Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, İspanya ve İngiltere ile İran, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan hattında hizmet vermektedir.

Araç Filomuz

Filomuz Şirketimizde, yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek üzere oluşturulmuş ve farklı taşıma tiplerine uygun son model öz-mal araç filosu mevcuttur. Depo ve dağıtım ihtiyaçlarına yönetlik olarak çok sayıda kaldırma ve taşıma aracıda her şubemizde ihtiyaç ölçeğinde bulundurulmaktadır.

Kalite Politikamız

Tüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültür bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinci sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektedir.

Grup Şirketlerimiz